FAQ


Často kladené dotazy


1) Jaký je rozdíl mezi klasickým a kondenzačním kotlem?

Rozdíl je především v účinnosti a způsobu spalování. Narozdíl od klasických kotlů kondenzační kotle využívají i část energie, která u klasického kole odchází spalinami do komína. Kondenzační kotle si zachovávají svoji účinnost v celém rozsahu výkonu.

2) Jaké riziko hrozí při koupi kotle po internetu?

Jedná se především o uplatňování reklamací. Je nutné si uvědomit, že záruka se uplatňuje vždy u prodejce na základě účtenky. Kotle koupené přes velkoobchody jsou oproti tomu vždy určené pro český trh a vztahuje se na ně výhodnější záruka a servis je poskytován přes oficiální servisní síť výrobce nebo dovozce. Toto ale nelze vždy říci u výrobků koupených přes internet.

3) Je možné zkombinovat solární kolektory, kotel na tuhá paliva, tepelné čerpadlo a krbovou vložku do jednoho systému s podlahovým vytápěním?

Ano je to možné, vyžaduje to však určitou zkušenost od instalační firmy a vždy je třeba podrobný projekční návrh z kterého bude patrno, jak se bude celý systém ovládat a jaké budou jeho funkce v různých ročních obdobích.

4) Jakou záruku poskytujete na svoje instalace?

Naše firma poskytuje standardní záruku v délce 36 měsíců na veškeré námi prováděné práce a 10 roků na systémy podlahového vytápění.

5) Jakou mám záruku, že práce budou odvedeny kvalitně?

Naše firma je držitelem certifikátu kvality ISO 9001:2009 a všichni naši montéři pravidelně prochází školením na používané systémy. Současně k montážím používáme pouze originální a výrobci jednotlivých systémů doporučené nářadí.

 
Domů   Napište nám   Tisk